Groomer Brok - Studio 4DOGS

Salon dla psów w Wyszkowie z wykwalifikowaną kadrą. Sprawdź naszą ofertę, efekty oraz certyfikaty!

O mnie

Zapraszam wszystkich właścicieli czworonogów do salonu groomerskiego w Wyszkowie. Salon mieści się blisko parku, dlatego właściciele mogą umilić sobie czekanie podczas wykonywania usługi wybierając się na spacer po malowniczej okolicy.
Jako profesjonalny psi fryzjer cały czas poszukuję nowych informacji i pilnie śledzę aktualne trendy w stylizacji psów.
Specjalizuję się w cięciu komercyjnym, ale również wiele przyjemności sprawia mi trymowanie.
Szczęśliwy pies i zadowolony właściciel to dla mnie największa nagroda za trud włożony w pielęgnację

Galeria zdjęć naszych klientów 

Zadzwoń i umów wizytę 

Cennik

Poniższe ceny są cenami podstawowymi. W cenę każdej z poniższych usług wchodzą takie zabiegi jak:

-wstępne rozczesywanie,

-kąpiel

-pielęgnacja odpowiednia do struktury szaty

-obcinanie pazurków

-depilacja włosów z kanałów słuchowych

W przypadku mocno skołtunionego włosa, psa agresywnego bądź utrudniającego wykonanie usługi co wpływa na wydłużenie czasu pracy groomera - doliczana jest opłata +50% do ceny podstawowej.

Strzyżenie

York

90 zł

Maltańczyk

90 zł

Shih Tzu

100 zł

Pekińczyk

100 zł

West Highland White Terrier

120 zł

Cocker Spaniel Angielski

130 zł

Pudel miniatura

140 zł

Bichon Frise

150 zł

Pozostałe usługi

Trymowanie

80zł/godzina

Wyczesywanie,
Rozkołtunianie

60zł/godzina

Pielęgnacja psów dużych ras typu:
Golden Retriever, Labrador, Owczarki

100zł/godzina

Psy agresywne lub utrudniające wykonanie usługi 

+50% do ceny

Moje certyfikaty

Zadzwoń i umów wizytę 

To miejsce pewnie nigdy by nie powstało, gdyby nie miłość do zwierząt. Fryzjer dla psów to nie tylko zawód - to pasja. W moim salonie Twój pies jest w dobrych rękach. Umyję go, przystrzygę, wyczeszę i ... nie zapomnę przytulić. Wiem, że Twój pupil zasługuje na wyjątkowe traktowanie.

Powiesz, groomer jak groomer, ale nie będzie mieć racji.

Zobacz moją ofertę.

Psi fryzjer
Wszystko dla Twojego pupila

Psi fryzjer powstał w malowniczej okolicy w Wyszkowie w pobliżu parku. To tu Twój pupil może pójść z Tobą na spacer po skończonym zabiegu pielęgnacyjnym. A przypuszczam, że i Tobie będzie miło poczekać na swojego ulubieńca w tym przyjemnym zakątku.

Fryzjer dla psów musi wiedzieć wszystko o nieraz trudnej w pielęgnacji sierści. Oprócz tego, że jestem profesjonalistką i specjalizuję się w psich fryzurach i nowych trendach w układaniu sierści, mam ogromne pokłady empatii. Do Twojego pupila podejdę z wyczuciem. Ani się nie obejrzy, jak przejdzie prawdziwą metamorfozę.

Zaproponuję najlepsze techniki strzyżenia i dopasuję do konkretnej rasy i urody psa. Wychodzę z założenia, że strzyżenie psów to prawdziwa sztuka, dzięki której mogą wyglądać elegancko, dostojnie i napawać dumą swoich właścicieli. I o to mi chodzi.

Moją specjalnością jest cięcie komercyjne, ale prawdziwą przyjemność sprawia mi także trymowanie. Dzięki mnie Twój pies poczuje się luksusowo. Jego szczęśliwy pyszczek i Twoje zadowolenie są dla mnie bezcenne.

Psi Fryzjer Brok - Co oferuję?

Na początku usługi zawsze dokładnie wyczesuję psa. Jest to konieczne, aby rozplątać kołtuny. Proponuję także kąpiel oraz pielęgnację dopasowaną do sierści pupila. Obcinam pazurki i usuwam włoski z kanałów słuchowych. W zakres moich usług wchodzi strzyżenie między innymi takich ras psów, jak:

York, Maltańczyk, Shih Tzu, West Highland White Terrier, Cocker Spaniel Angielski, Pudel miniatura, Bichon Frise,

Wykonuję także trymowanie ras szorstkowłosych i zabiegi pielęgnacyjne dużych ras psów.

Fryzjer dla psów Brok na wagę złota, czyli co mnie wyróżnia

Strzyżenie psów jest tym, co kocham.

W moim salonie Twój pies poczuje się jak u siebie, a dzięki moim usługom będzie wyczesany, wykąpany, przystrzyżony i po prostu odmieniony.

Jeśli wybierzesz moje usługi, masz gwarancję, że nie trafiłeś byle gdzie. Jestem certyfikowanym groomerem, który ma bogate doświadczenie. Szybko nawiązuję nić porozumienia z psami, dzięki czemu w moim salonie praca idzie szybko i sprawnie, a poziom stresu zwierząt od razu spada.

Jestem znawczynią ras i najnowszych trendów w psich fryzurach. Pracuję na sprzęcie wysokiej jakości, stawiam na łatwość i komfort pielęgnacji. Mój salon jest luksusowy - zapewniam bezpieczeństwo i higienę (jednorazowe ręczniki, sterylizatory, preparaty dezynfekcyjne). Pracuję tylko na kosmetykach do pielęgnacji znanych i renomowanych firm.

Strzyżenie psów wykonam przede wszystkim z dbałością o detale. Masz pewność, że wcześniej ustalę z Tobą wszystkie elementy fryzury Twojego pupila.

Salon groomerski inny niż wszystkie - dlaczego warto zabrać do mnie swojego psa?

Przyprowadź do mnie swojego psa - gwarantuję atmosferę czułości i miłości, bo zwierzęta wielbię od dziecka. Wiem, że strzyżenie psów wymaga nie tylko podejścia do nich, ale także do ludzi. W końcu przyprowadzasz do mnie swojego ulubieńca, prawdziwe oczko w głowie.

Mam w sobie nieograniczone pokłady cierpliwości - na wszystkie Twoje pytania wyczerpująco odpowiem.

A co, jeśli Twój pupil ma problemy ze skórą i sierścią? Pomogę dobrać takie kosmetyki, które złagodzą objawy swędzenia, zlikwidują zaczerwienienie i podrażnienie.

Psi fryzjer to bardzo kreatywny zawód, dlatego zresztą go wybrałam. Psy, tak jak ludzie, mają różne charaktery. Wiem to, dlatego nieustannie dokształcam się, czytając o nowych rasach.

Zapraszam!

Regulamin usługi
1. Rezerwację wizyt proszę dokonywać telefonicznie w godz. 9.00 – 20.00.
2. Każde spóźnienie o którym salon nie został poinformowany powyżej 20 min., skutkuje odwołaniem wizyty.
3. Wizytę można odwołać telefonicznie lub za pomocą sms.
4. W przypadku nie przybycia na umówioną wizytę bez odwołania, ponowne umówienie będzie możliwe tylko po dokonaniu wcześniejszej przedpłaty +100% za wizytę (100% usługi, która nie została wykonana).
5. Jeżeli zachowanie psa nie jest do opanowania, groomer może zrezygnować z dalszej współpracy i pobiera całą należną opłatę.
6. Usługi wykonywane w salonie są bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych i przemocy wobec zwierząt. Nie przyjmujemy psów, którym przed wizytą zostały podane jakiekolwiek środki uspokajające.
7. W salonie pracujemy wyłącznie na profesjonalnym czystym i sterylnym sprzęcie, używając kosmetyków renomowanych firm.
8. Każda usługa jest usługą kompleksową obejmującą profesjonalną kąpiel, stylizację fryzury, strzyżenie/trymowanie, skracanie pazurków.
9. W przypadku bardzo mocno zakołtunionej okrywy wcześniej ustalona fryzura może ulec zmianie-liczy się przede wszystkim dobro i komfort psa.
10. Rozczesywanie skołtunionej okrywy jest usługą dodatkowo płatną, cena ustalana jest indywidualnie na miejscu po obejrzeniu pieska. Nie rozczesujemy psów agresywnych.
11. Jeśli piesek przeszedł lub cierpi na choroby neurologiczne, psychiczne, narządów ruchu, skórne, alergiczne i itp. proszę o zgłoszenie tego przed wizytą.
12. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił chorobę np. padaczkę, chorobę serca, alergię skórną.
13. Dla bezpieczeństwa psa, ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi pieski strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i lepiej współpracuje z fryzjerem.
14. Salon ma prawo do wykorzystania wizerunku psa w celach promocyjnych i reklamowych.
15. Każdy zwierzak powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem.
16. Pozostawiając zwierzaka w salonie pod opieką groomera klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.

Jak się z nami skontaktować?
Adres:

07-200 Wyszków
Ignacego Daszyńskiego 5

Telefon:

+48 516 039 349

Email:

monika.g15@wp.pl

Zadzwoń i umów wizytę 
Brok, Legionowo, Łochów, Ostrów mazowiecka, Pułtusk, Radzymin, Sadowne, Serock, Somianka, Węgrów